جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 86254
زمان انتشار: 29 مهر 1393 12:28:00

وزیر نفت: تلاش برای جذب باقی‌مانده قبول‌شدگان آزمون استخدامی نفت

وزیر نفت در کمیسیون انرژی و در پاسخ به سوال نمایندگان گفت: با اتخاذ تدابیری، در آینده نزدیک، باقیمانده اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی نفت تا سقف تعیین شده اعلام می‌شود.

به گزارش بازارخبر، معاون حقوقی و امور مجلس وزیر نفت در گفتگویی با اشاره به حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت در کمیسیونهای صنایع و انرژی اظهار کرد: سوال دو تن از نمایندگان درباره داوطلبان آزمون استخدامی بود که وزیر نفت در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.

شجاع الدین بازرگانی افزود: وزیر نفت در جریان جلسه روز گذشته (دوشنبه، ٢٨ مهر) با اشاره به این موضوع که در این زمینه تکلیف قانونی ندارد، گفته بود، به سبب تعهد اخلاقی و مدنظر قرار دادن دغدغه اشتغال جوانان تلاش می‌کند مجوز این امر را از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری دریافت کند.

بازرگانی تصریح کرد: مجوز مدنظر برای تعداد باقی مانده اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی نفت تا سقف تعیین شده خواهد بود.

وی با اشاره به توضیح وزیر نفت تصریح کرد: از آنجایی که فرآیند جذب و استخدام بدلیل طی مراحل مصاحبه و انجام طب کار و گزینش، زمان بر است، وزیر نفت قول مساعد دادند تا این امر تا پایان سال ٩٤ انجام شود.

بازرگانی با اشاره به تقاضای نمایندگان برای کاهش زمان فوق برای حداکثر تا یکسال آینده گفت: وزیر نفت در این زمینه نظر مساعد خود را اعلام کرد و گفت تلاش خواهد شد تا این اقدام بتدریج و تا پیش از پایان سال ٩٤ به سرانجام برسد.

منبع: شانا

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت