جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 53915
زمان انتشار: 25 شهریور 1392 15:58:00

طرح امدادخودرو رفاه ایرانیان برای بازگشایی مدارس

علیرضا برنجی مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان از طرح امدادرسانی این شرکت همزمان با بازگشایی مدارس و بازگشت خانوار از سفرهای تابستانی خبر داد.
طرح امدادخودرو رفاه ایرانیان برای بازگشایی مدارس

به گزارش خبرنگار بازار خبر ، علیرضا برنجی مدیرعامل امدادخودرو رفاه ایرانیان ، اعلام داشت : با پایان یافتن سفرهای تابستانی و بازگشایی مدارس به منظور رفاه حال دارندگان وسایل نقلیه و همسو با سایر نهادها و سازمان های مسئول در امر حمل و نقل شهری و بین شهری ، این شرکت تعاونی با هدف ارائه خدمات امدادی موثر در  کوتاه ترین زمان ممکن در کلیه شهرها و جاده های کشور اقدام به اجرای طرح امداد مهر می نماید .


 وی افزود ؛ این طرح با توجه به ترافیک سنگین ناشی از بازگشت سفرهای تابستانی در روزهای پایانی شهریور ماه و نیز ایام بازگشایی مدارس در تمامی جاده های اصلی ، استان های پر تردد ، مسافرتی  و شهر های زیارتی و سیاحتی بصورت شبانه روزی برگزار می شود .

برنجی در پایان خاطر نشان کرد : در این طرح گروه امدادخودرو رفاه ایرانیان علاوه بر بهره گیری از تمام امکانات ناوگان امدادی برای ارائه خدمات 24 ساعته با شماره تماس 64026-021 ، جوابگوی کلیه هموطنان عزیز در سراسر کشور خواهد بود .

7
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت