جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 45369
زمان انتشار: 14 اردیبهشت 1392 14:48:00

موافقت دولت با افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از موافقت دولت با افزایش حق مسکن و خواروبار کارگران و مشمولان قانون کار خبر داد و گفت: باید از نظر قانونی با تشکل های کارگری و کارفرمایی به تفاهم برسیم.

به گزارش مهر، اسدالله عباسی گفت: تلاش دولت این است که زیر ساختارهای ایجاد اشتغال را فراهم کند و بین خروجی و ورودی تفاوت ایجاد شود. در مجموع بحث اشتغال فرابخشی است و در وزارتخانه، ما بر روی روابط کار بین کارگر و کارفرما، بحث 3 جانبه گرایی و صیانت از اشتغال کار می کنیم.
 
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت ایجاد اشتغال اظهار داشت: برخی از چیزها را نمی توان پیش بینی کرد، گاهی اوقات احتمال دارد که مباحثی پیش بیاید که نتوان طبق برنامه پیش رفت.
 
عباسی به برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه برای بهبود معیشت جامعه کارگری اشاره کرد و افزود: قرار است در بحث افزایش حق مسکن و پیش بینی خواربار کارگران در شورای عالی کار تصمیم گیری شود و تلاشمان این است که تغییراتی ایجاد کنیم. البته باید از نظر قانونی با تشکل های کارگری و کافرمایی به تفاهم برسیم اما ما به عنوان دولت برای ایجاد تغییر در دو حوزه مسکن و خواربار موافق هستیم.

1
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت