جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 32154
زمان انتشار: 19 شهریور 1391 00:45:00

استخدام در ذوب آهن اصفهان

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود از بین افراد واجد شرایط (صرفاً برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفراتی را بصورت پیمانی بشرح جدول شماره یک جذب می نماید.

الف : شرایط عمومی داوطلبان
۱٫ داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۲٫ اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳٫ نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر یا سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
۴٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات.
۵٫ الزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۶٫ عدم اشتغال و تعهد خدمت به سایر دستگاه های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت.
۷٫ دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم.
۸٫ دارا بودن حداقل بیست سال سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام مندرج در این آگهی (تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱).
۹٫ داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی که به تأیید مرکز طب کار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خواهد رسید.
۱۰٫ داشتن مدرک تحصیلی معتبر و دارای ارزش استخدامی مطابق مفاد مندرج در این آگهی.
۱۱٫ نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب مقررات مربوطه و یا آراء مراجع قانونی.

ب : شرایط اختصاصی داوطلبان
۱٫ دارا بودن شرایط و مدارک تحصیلی مطابق با مفاد مندرج در این آگهی.
۲٫ حداکثر سن برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم متولدین ۱۳۶۶/۰۱/۰۱ و بعد از آن، و برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم متولدین ۱۳۶۳/۰۱/۰۱ به بعد، و برای مقطع تحصیلی کارشناسی متولدین ۱۳۶۰/۰۱/۰۱ و بعد از آن می‌باشد.
۳٫ موارد زیر بشرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر در بند یک اضافه خواهد شد:
۳-۱- افراد خانواده معظم ایثارگران (شهدا، جانبازان ۲۵% و بالاتر، آزادگان بالای سه سال اسارت شامل: فرزندان، برادر، خواهر و همسر) حداکثر تا ۵ سال و بر اساس شرایط مندرج تبصره ۳ این آگهی بایستی اقدام نمایند.
۳-۲- مدت خدمت قانونی نظام وظیفه مشروط به اینکه انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد.(معافیت و موارد خرید خدمت نظام قابل احتساب نمیی‌باشد).
۳-۳- آندسته از افراد واجد شرایط که در حال حاضر در پیمانهای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و یا بصورت قرارداد کار معین در این شرکت مشغول بکار می‌باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت در ذوب آهن اصفهان، تا سقف ۵سال به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد. (مشروط بر اینکه در مرحله کنترل مدارک معتبر، مدارک مربوطه که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی ، شرکت مربوطه و حراست ذوب آهن اصفهان رسیده باشد را ارائه نمایند).
۳-۴- مدت حضور داوطلبان در جبهه های نبرد حق علیه باطل، زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت و میزان اسارت آزادگان به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد نو بر اساس شرایط مندرج در تبصره ۳ این آگهی بایستی اقدام نمایند.
۴٫ مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا آخرین تاریخ مهلت ثبت نام (۹۱/۰۷/۰۱) بطور قطعی صادر شده باشد و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات فرد داوطلب باشد. بدیهی است به گواهی های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد.
۵٫ متقاضیانی که گواهی معتبر مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ باشد مجاز به ثبت نام نمی‌باشند.
۶٫ مدارک تحصیلی معادل، آموزش باز و مکاتبه‌ای و سایر مواردی که پذیرش دانشجو خارج از آزمون های سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمون های سراسری دانشگاه آزاد اسلامی و یا دانشگاه جامع علمی – کاربردی باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت.
۷٫ فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در ازمون استخدامی مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم را نخواهند داشت و در صورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب، استخدام آنان کان لم یکن خواهد شد.
۸٫ متقاضیان بایستی مدارک تحصیلی کاملاً منطبق بر جدول شماره ۱ را با در نظر گرفتن رشته، گرایش و مقطع خواسته شده در این جدول ارائه نمایند.

(در انتهای تصاویر جداول ارائه شده است)

مجموع دیپلم     ۲۱۳

۹٫ شرط حداقل معدل کل تحصیلی در مقطع دیپلم و فوق دیپلم ۱۳ و در مقطع کارشناسی ۱۴ می‌باشد.
تبصره ۱: برای داوطلبان مقطع دیپلم، معدل کل دوره سه ساله متوسطه و یا دیپلم نظام قدیم ملاک عمل خواهد بود و معدل مدارک پیش دانشگاهی ملاک عمل نمی‌باشد.
تبصره ۲: شرط حداقل معدل برای حضور فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ده دانشگاه برتر کشور در آزمون رشته های فنی و علوم پایه (به استثنای علوم انسانی) ۱۳ می‌باشد. (لیست ده دانشگاه و مرکز آموزش عالی کشور به شرح جدول شماره ۲ استخراج شده از وب سایت http://ur.isc.gov.ir می‌باشد.)

10. برای افرادیکه جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب رفت و برگشت به محل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری این شرکت و صرفاً در مسیرهایی که شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان تعیین می‌نماید وجود خواهد داشت.
۱۱٫ شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان هیچگونه تعهدی در قبال تامین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
تبصره ۳: سهمیه‌های قانونی خانواده محترم ایثارگران (شهدا، جانبازان ۲۵% و بالاتر و آزادگان بالای سه سال اسارت) از محل ظرفیت اعلام شده در این مرحله استخدام تعیین گردیده و این عزیزان می توانند طبق قوانین مربوطه در مهلت ثبت نام با مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان از مزایای این مرحله استخدامی برخوردار گردند.
تبصره ۴: معلولین عادی در صورت دارابودن شرایط مندرج در این آگهی و نیز شرایط کار در کارگاه ها و مشاغل مورد نیاز ، مشروط به رعایت قوانین مرتبط و تائید مرکز طب کار این شرکت از سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

پ: نحوه ثبت نام و مهلت آن
۱٫ متقاضیان پس از مطالعه کامل و دقیق شرایط و مفاد مندرج در این آگهی فرصت دارند تا از تاریخ ۹۱/۰۶/۲۵ لغایت تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ (بمدت هشت روز) از طریق وب سایت www.ESCOazmoon.ir اقدام به ثبت نام نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.
۲٫ ۲٫ متقاضیان بایستی قبل از مراجعه به سایت، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و اسکن آنها اقدام نمایند.

ت: مدارک مورد نیاز
الف : تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که بایستی با دقت انجام گردد.
ب : اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی استخدام (حداقل ۲۵۰ و حداکثر ۳۵۰ کیلو بایت)
پ : اسکن صفحه اول شناسنامه، در صورت داشتن توضیحات اسکن صفحه توضیحات، نیز پیوست شود.(حداقل ۱۰۰ و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت)
ت : اسکن کارت ملی (حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)
ث : اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم(حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)
ج : اسکن عکس ۳*۴ پرسنلی جدید (حداقل ۱۰ و حداکثر ۵۰ کیلوبایت – بین ۲۰۰*۳۰۰تا ۳۰۰*۴۰۰پیکسل)
تذکر: کلیه فایل های اسکن شده بایستی با پسوند jpg باشند.
چ : پرداخت الکترونیکی ۱۱۰٫۰۰۰ (یکصدو ده هزار) ریال بابت ثبت نام در آزمون که بصورت الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام بایستی واریز گردد. لازم به ذکر است که این مبلغ غیرقابل استرداد می باشد.
تذکر: جهت انجام پرداخت الکترونیک نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید و جهت پرداخت نیاز به شماره کارت، رمز دوم کارت، CVV2 و تاریخ انقضای کارت می باشد.

ث : زمان توزیع کارت و تاریخ ومکان برگزاری آزمون
۱٫ متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری نموده اند می بایستی از تاریخ ۹۱/۰۷/۱۶ لغایت ۹۱/۰۷/۱۹ با مراجعه به سایت www.ESCOazmoon.ir و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.
۲٫ تاریخ، محل و ساعت برگزاری آزمون در کارتهای ورود به جلسه آزمون درج خواهدشد.
ضمناً متقاضیان می‌بایست در طول فرایند جذب و استخدام جهت آگهی از اطلاعیه های بعدی و نتایج مراحل مختلف، بصورت مستمر به آدرس سایت مراجعه نمایند.

ج : مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)
۱٫ در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان کلیه رشته های عنوان شده در جدول شماره ۱ می‌توانند صرفاً بر اساس رشته تحصیلی خود یکی از گروه های شش گانه دیپلم را انتخاب و با تکمیل فرم تقاضای ثبت نام، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند.
۲٫ مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و کارشناسی شامل زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی – کامپیوتر – هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان ۴۰ نمره می باشد (اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز آن در سایر مواد آزمونی توزیع می گردد).
۳٫ مواد امتحانی تخصصی مقطع تحصیلی دیپلم بمیزان ۶۰ نمره و از مواد درسی در حد کتاب های تخصصی دبیرستان وپیش دانشگاهی می‌باشد.
۴٫ مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع فوق دیپلم و کارشناسی به میزان ۶۰ نمره شامل سوالات تخصصی رشته های مربوطه می‌باشد.
۵٫ کلیه سوالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می‌باشد.

چ : نحوه پیگیری نتایج و اطلاع از مراحل جذب
۱٫ هرگونه دعوت از متقاضیانی که در مرحله آزمون استخدام کتبی پذیرش گردند جهت انجام سایر مراحل جذب تا تکمیل پرونده های متقاضیان صرفاً از طریق سایت www.ESCOazmoon.ir خواهد بود، لذا مسئولیت کلیه اعتراضات ناشی از عدم اطلاع بعهده خود شخص بوده و عدم مراجعه متقاضیان پذیرش شده در مهلت‌های اعلامی بمنزله انصراف بوده و هیچگونه تعهدی را برای این شرکت در بر نخواهد داشت.


۲٫ پیگیری نتایج هر یک از مراحل جذب صرفاً از طریق سایت مذکور و از طریق کد رهگیری داوطلب خواهد بود و به مراجعات حضوری یا تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

تذکرات مهم


۱٫ داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که بموجب آرای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا مراجع قضایی از خدمت اخراج شده باشند.
۲٫ چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی و بدون رعایت کامل مفاد مندرج در این آگهی اقدام به ثبت نام نماید حتی در صورت جذب و اشتغال به کار، موضوع اشتغال بکار وی در هر مقطعی منتفی خواهد بود و برابر مقررات مربوطه پیگرد قانونی خواهد داشت. قبولی در آزمون کتبی بمنزله پذیرش نهایی نبوده و مادامیکه فرد متقاضی در مابقی مراحل جذب شامل مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی توسط مرکز طب کار شرکت، گزینش و تشخیص هویت مورد قبول واقع نگردد هیچگونه حقی برای جذب و اشتغال در شرکت نخواهد داشت.
۳٫ مشاغل موردنیاز این شرکت غالباً مربوط به مشاغل سخت خط تولید بوده، چنانچه افراد متقاضی که در مرحله کتبی و مصاحبه تخصصی قبول شده‌اند از نظر جسمی و روحی مورد تائید طب کار این شرکت قرار نگیرند هیچ حقی برای جذب نخواهند داشت و از نفرات بعدی بجای آنها دعوت بعمل خواهد آمد.

60
خوشم آمد
نظرات بینندگان
|
عباس خسروی
|
11 مهر 1391 18:39:05
7
3
ایاشامل غیربومی هم هست
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت