جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 27647
زمان انتشار: 12 تیر 1391 10:30:00
نگاهي به گرانترين جزاير خصوصي تفريحي دنيا /

هزينه اقامت در زيباترين جزاير خصوصي چقدر است؟+عکس

هزينه اقامت در زيباترين جزاير خصوصي چقدر است؟+عکس

به گزارش گروه بين الملل بازار خبر برخي از جزاير با دارا بودن امکاناتي فوق العاده و خاص در سواحل مختلف دنيا با هزينه هاي بالا براي اقامت به عنوان گرانترين جزاير خصوصي دنيا معرفي شده اند.

گرانترين ترين جزاير خصوصي دنيا عبارتند از:

جزيره «سن وينسنت» (St. Vincent)
قيمت اجاره يك هفته: 420 هزار دلار
اين جزيره زيبا به وسعت 465 هزار متر مربع در سواحل كارائيب واقع شده است كه بزرگترين عمارت آن 23 آلاچيق مجهز و رو به دريا دارد. در كنار انواع وسايل سرگرمي و ورزشي، انواع فناوري‌هاي پيشرفته ماهواره‌اي و ارتباطي در اين جزيره موجود مي‌باشد. عمارت بزرگ آن مكان مناسبي براي انواع مهماني‌ها بوده و اسكله آن ظرفيت چندين كشتي تفريحي را دارد.


جزيره «نكر» (Necker)

قيمت اجاره يك هفته: 370 هزار و 241 دلار
اين جزيره از سال 1970 در سواحل «بريتيشن ويرجين»كارائيب وجود دارد، ولي پس از تأسيس ويلاهاي مجلل در آن و فراهم كردن انواع وسايل پيشرفته ورزشي و سرگرمي به يكي از گران‌ترين جزاير اجاره‌اي كارائيب تبديل شد.


جزيره «موشاكي» (Musha cay)
قيمت اجاره يك هفته: 262 هزار و 500 دلار
جزيره «موشاكي» به مساحت 607 هزار متر مربع در سواحل باهاماي آمريكا واقع شده و بهترين مكان براي انواع ورزش‌هاي آبي همچون جت اسكي، شنا، ماهيگيري و . . . مي‌باشد. در كنار ويلاهاي مجلل و انواع وسايل سرگرمي اين جزيره به پيشرفته‌ترين تجهيزات ارتباطي مجهز است.


جزيره گوآنا (Guana)
قيمت اجاره يك هفته: 136 هزار و 800 دلار

اين جزيره بزرگ به مساحت 3.5 ميليون متر مربع در سواحل «بريتيشن ويرجين» كارائيب واقع شده و از طبيعت فوق‌العاده‌اي برخوردار است. ويلاهاي لوكس و بزرگ كه صرفاً براي انواع مهماني‌هاي طراحي شده از مهمترين ويژگي‌هاي آن مي‌باشند. اين جزيره و طبيعت بكر آن بهترين مكان براي ورزش‌هاي ماجراجويانه است.


جزيره «تاگوماگو» (Tago mago)
قيمت اجاره يك هفته: 131 هزار و 490 دلار

اين جزيره زيبا به وسعت 400 هزار متر مربع در سواحل مديترانه اسپانيا واقع شده است و يكي از گران‌ترين جزاير خصوصي در اروپا محسوب مي‌شود. ويلاهاي لوكس، ورزش‌هاي آبي و انواع سرگرمي جزء لاينفك اين جزيره مي‌باشند.


جزيره «رانيا» (Rania)
قيمت اجاره يك هفته: 66 هزار و 430 دلار

اين جزيره زيبا در سواحل «مالديو» واقع شده و مالك آن يكي از شيوخ امارتي مي‌باشد. عمارت مجهز آن با سالن‌هاي پذيرايي متعدد، بهترين مكان براي انواع مهماني‌ها مي‌باشد. انواع وسايل ورزشي و سرگرمي در كنار تجهيزات پيشرفته مخابراتي از ديگر ويژگي‌هاي اين جزيره مي‌باشد.


جزيره ناتيلوس (Natilus)
قيمت اجاره يك هفته: 16 هزار و 100 دلار

جزيره «ناتيلوس» در منطقه «ماين» آمريكا در اقيانوس آرام واقع شده است. اين جزيره مساحتي بالغ بر 154 هزار متر مربع وسعت دارد. عمارت بزرگ و لوكس آن در كنار انواع وسايل سرگرمي و ورزشي اقامتي دلچسب را به همراه دارد.


جزيره «باك» (Buck)
قيمت اجاره يك هفته: حدود 16 هزار دلار

اين جزيره از مجمع‌الجزاير «بريتيشن ويرجين» در درياهاي زيباي كارائيب واقع شده است و مساحتي بالغ بر 174 هزار متر مربع دارد. تمامي وسايل مورد نياز براي اقامت يك هفته‌‌اي در اين جزيره مهيا است كه مهمترين آنها عمارت لوكس در بخش مركزي آن، زمين تنيس و ساحل اختصاصي مي‌باشد.


جزيره «كازين» (Cousin)
قيمت اجاره يك هفته: 15 هزار و 667 دلار

اين جزيره در ساحل غربي «سيشلز» آفريقا واقع شده است. علاوه بر ويلاهاي متعدد و لوكس، تمامي وسايل ورزشي، سرگرمي و ارتباطي در اين جزيره در دسترس قرار دارد.

 
جزيره جاناتان (Jonathan)
قيمت اجاره يك هفته: 15 هزار دلار

جزيره «جاناتان» يكي از جزاير آمريكايي «راد» است كه مساحتي گسترده از دل آب‌هاي اقيانوس خارج شده است. ويلاهاي منحصر آن با چشم‌انداز 380 درجه به اقيانوس مهمترين ويژگي آن در كنار انواع وسايل سرگرمي و ورزشي مي‌باشد. اين جزيره محل مناسبي براي برگزاري جشن‌ها مي‌باشد و از اسكله اختصاصي براي انواع قايق‌هاي تفريحي برخوردار است.


جزيره «ملودي كي» (Melody key)
قيمت اجاره يك هفته: 15 هزار و 17 دلار

جزيره‌اي زيبا در سواحل فلوريداي آمريكا است. هر چند از وسعت اندكي برخوردار است، ولي مكان مناسبي براي ورزش‌هاي آبي مي‌باشد و ساحل آن امنيت لازم براي اين ورزش‌ها را فراهم مي‌كند.


جزيره «پاميكن» (Pumpkin)
قيمت اجاره يك هفته: 11 هزار و 820 دلار

«پاميكن» يكي از جزاير استراليا در اقيانوس آرام است. وسعت آن 52 هزار متر مربع است و ويلاي مجهز آن ظرفيت اقامت 30 نفر در يك هفته را دارد. علاوه بر انواع وسايل تفريحي و ورزشي اين جزيره طبيعت منحصر از زندگي انواع پرندگان را داراست.

تهيه و ترجمه خبر :الف.پورکند

6
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت