جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 2483
زمان انتشار: 02 مرداد 1390 10:03:00
با حکم غضنفری؛

عباس قبادی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران شد

وزیر بازرگانی و رییس مجمع عمومی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی عباس قبادی را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران منصوب کرد.
عباس قبادی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران شد

به گزارش بازار خبر ، با حکم مهدی غضنفری، وزیر بازرگانی عباس قبادی، رئیس سابق سازمان بازرگانی استان تهران به سمت معاون وزیر بازرگانی و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران منصوب شد.

در حکم دکتر مهدی غضنفری خطاب به قبادی آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و صلاحیت های علمی، عملی و تجارت ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم و به استناد مصوبه مورخ 28/4/1390 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به سمت معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران منصوب می‎شوید.

در ادامه این حکم آمده است: اینک که پس از گذشت سه دهه از حیات پربار جمهوری اسلامی دهه پیشرفت و عدالت آغاز شده است، به موازات شکوفایی‎ها و نیز مسئولیت‎های روزافزون انقلاب اسلامی و دولت برآمده از رای مردم شریف، آگاه و متعهد ایران، لازم است وزارت بازرگانی ضمن ادامه فعالیت‎های پرثمر پیشین، نقش کارآمد و موثری را در این پیشرفت عدالت‎محور ایفا کرده و از منافع ملی و آرمانی نظام ولایی دربالاترین سطح، صیانت نمایید.
 
وزیر بازرگانی در ادامه این حکم تصریح کرده است: با عنایت به ابعاد مختلف، گستردگی و فرابخشی بودن فعالیت‎های وزارت بازرگانی انتظار دارم با اجرای تحول در نظام تامین کالا و اتخاذ تدابیر صحیح و اصولی با هماهنگی سایر دستگاه‎ها، معاونت‎ها، سازمان‎ها و نیز بخش خصوصی و تعاونی در راستای ذخیره‎سازی کالاهای اساسی، تنظیم بازاراهتمام لازم را به عمل آورید. امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با اتکال به الطاف خداوند متعال موفق و موید باشید.

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت