جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 24535
زمان انتشار: 04 خرداد 1391 14:55:00

اعلام جدیدترین شرایط فروش محصولات سانگ یانگ

شرکت رامک خودرونماینده رسمی فروش خودروهای سانگ یانگ در کشورمان فروش خودروهای خود را به زودی و با شرایط متنوع آغاز خواهد کرد.
اعلام جدیدترین شرایط فروش محصولات سانگ یانگ
به گزارش خبرنگار بازار خبر ، فروش خودروهای سنگ یانگ در حالی در سال جدید آغاز شده است که این شرکت بر خلاف بیشتر واردکنندگان بزرگ کشور که به دلایلی مانند افزایش نرخ ارز و تحریم های خارجی در ماه های اخیر با کاهش فروش و نیز مشکل تامین خودرو مواجه شده اند.
 
در چنین شرایطی رامک خودرو بعد از تحویل به موقع و حتی در برخی زمان ها سریعتر از زمان ارسال دعوتنامه، در سال جدید فروش خودرو با شرایط متنوعی را آغاز کرده است.
 
بر اساس این گزارش جزئیات فروش خودروهای سانگ یانگ در روزهای آتی از سوی رسانه ها اعلام خواهد شد، اما پیگیری خبرنگار ما از نشان از فروش این خودرو ها به صورت نقد، اعتباری و اقساطی از یک سال تا 3 سال دارد.
 
سانگ یانگ ، یکی از پنج شرکت برتر خودروساز در کره جنوبی به حساب می آید  و روسیه ، انگلیس و استرالیا بازارهای صادراتی اصلی این شرکت به شمار می روند.
 
خودروی اکتیون که بیشترین سهم را در این فروش ویژه دارد مجهز به سیستم چهارچرخ محرک 4WD، موتور پرقدرت 2300 سی سی، سیستم انتقال نیروی 6 دنده اتوماتیک با قابلیت تعویض دنده به صورت دستی از روی فرمان و سردنده و همچنین سیستم کمک رانندگی در زمستان، سیستم های الکترونیکی پیشرفته مانند سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم کنترل پایداری ESP ، سیستم ضد واژگونی ARP ، ترمز مجهز به سیستم EBD/ASR، سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی HDC و سیستم هشدار دهنده موانع در دنده عقب مجهز است.
 
خودروی رکستون و کایرون مجهز به سیستم چهارچرخ محرک دائم AWD، موتور پرقدرت 3200 سی سی، سیستم انتقال نیروی 5 دنده اتوماتیک با قابلیت تعویض دنده به صورت دستی از روی فرمان و سردنده ها و همچنین سیستم کمک رانندگی در زمستان، سیستمهای الکترونیکی پیشرفته مانند سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم کنترل پایداری ESP، سیستم ضد واژگونی ARP، ترمز مجهز به سیستم EBD و BAS، سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی HDC و سیستم هشدار دهنده موانع در دنده عقب مجهزم است.
 
رامک خودرو نمایندگی انحصاری سانگ یانگ موتور کره جنوبی در ایران عرضه کننده این نوع خودروهای است، این خودروها شامل 3 سال یا 60000 کیلومتر گارانتی هستند.
 
 

 

 

12
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت