جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 24311
زمان انتشار: 01 خرداد 1391 18:32:00

تولید و عرضه سمند با دو ایربگ

: معاون طراحی و توسعه محصول ایران خودرو از نصب کیسه هوای سرنشین برروی خودرو سمند تا یک ماه دیگر خبرداد .
به گزارش بازار خبر به نقل از ایکو پرس ، نیما مصلح معاون طراحی و توسعه محصول ایران خودرو با بیان این مطلب، گفت: فعالیتهای مرتبط با توسعه خودرو و مجموعه های مورد نیاز جهت نصب ایربگ سرنشین بر روی سمند به اتمام رسیده و با برنامه ریزیهای انجام شده تا یک ماه آینده تولید سمند با دو ایربگ راننده و سرنشین در ایران خودرو آغاز خواهد شد.
 
وی افزود: کلیه تستهای مورد نیاز جهت صحه گذاری طرح مطابق با استانداردهای مورد نظر بر روی این خودرو با موفقیت انجام شده و پیش بینی می شود با نصب ایربگ سرنشین بر روی خودرو سمند بهبود قابل توجهی به لحاظ سطح ایمنی این خودرو بوجود آید.
 
معاون طراحی وتوسعه محصولات جدید ایران خودرو نصب ایربگ بر روی خودرو را نه یک استاندارد بلکه بعنوان بخشی از امکانات و قابلیتهای خودرو جهت دستیابی به استاندادهای مصوب ایمنی آن دانست و افزود: نصب ایربگ اعم از ایربگ راننده و یا سرنشین نیازمند بهره گیری خودرو از اجزا پلتفرمی مناسب و بروز بویژه قطعات کفی، فرمان و بدنه می باشد.
 
مصلح تاکید کرد : در صورت عدم وجود این قابلیت در خودرو و طراحی ناهماهنگ قطعات مورد نظر، نصب ایربگ نه تنها سبب افزایش ایمنی خودرو نخواهد گردید بلکه باعث افت ایمنی و حتی ایجاد صدمات بیشتر به سرنشینان خودرو در زمان وقوع حادثه خواهد شد .
 
وی خاطر نشان ساخت : خوشبختانه خودرو سمند به لحاظ طراحی اجزای پلتفرمی قابلیت بسیار مناسبی به لحاظ نصب ایربگ و پوشش استانداردهای ایمنی مورد نظر داشته و صادرات آن به بازارهای جهانی با استانداردهای بالای ایمنی خود موید این موضوع است.
 
معاون طراحی و توسعه محصول ایران خودرو تصریح کرد : هم اکنون ایربگ راننده و سرنشین بر روی خودروهای سورن و سوزوکی گراند ویتارا و کلیه مدل های 206 نصب شده و با نصب داشبورد جدید بر روی خودروهای 405 و پارس امکان نصب ایربگ سرنشین در آینده نزدیک بر روی این خودروها نیز فراهم خواهد شد.
1
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت