جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23839
زمان انتشار: 26 اردیبهشت 1391 14:45:00

گران ترین حلقه های ازدواج +عکس

حلقه ازدواج به معنای یک نشانه از پیمان ازدواج بین یک زوج است. انواع مختلفی از این حلقه ها در جهان وجود دارد که هر کدام دارای بهایی خاص هستند. اما ارزش این حلقه ها دوام زندگی را تامین نمی کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، هنگامی که حرف از عشق و علاقه به میان می آید حلقه های نامزدی و ازدواج برای یکسری افراد حرف اول را می زند البته همان طور که گفته شد این حلقه ها نشانی از عشق و علاقه دو طرف به همدیگر است ولی هستند افرادی که در این مورد هم با خرج های آنچنانی می خواهند متفاوت از دیگران باشند.

ما در اینجا 10 انگشتر گران بهای که ستارگان به همسرانشان هدیه کرده اند را مشاهده خواهید کرد.

1-گرانترین انگشتر هدیه شده به عنوان حلقه ازدواج در جهان متعلق به هنرپیشه امریکایی پاریس هیلتون به ارزش 7/4 میلیون دلار است. این انگشتر مزین به الماس 24 قیراطی با تراش زمردگون به ارزش تقریبی 7/4 میلیون دلار است .نامزدی او با تاجر یونانی کمتر از یک سال دوام داشت.

2-تا سال 2004 میلادی رتبه نخست این لیست متعلق به دونالد ترامپ دانلد ترامپ تاجر، نویسنده، سرمایه‌گذار و مجری تلویزیون است. دونلد این انگشتر مزین به الماس 15 قیراطی را در سال 2004 به عنوان حلقه ازدواج به ملانی نوس هدیه کرد و اعلام داشت که این انگشتر گران قیمت ترین حلقه تاریخ است.

3- ژاکلین کندی اوناسیس همسر رئیس‌جمهور مقتول آمریکا جان اف.کندی با انگشتر الماس 40 قیراطی که در سال 1996 به ارزش 6/2 میلیون دلار به حراج گذاشته شد توانست رتبه سوم گرانترین حلقه ازدواج را از آن خود کند.

4-مایکِل داگلاس بازیگر آمریکایی با یک انگشتر الماس 10 قیراطی از کاترین زتا جونز شهیر بریتانیایی که سابقهٔ دریافت جایزهٔ اسکار را نیز داشته‌ است درخواست ازدواج کرد. این حلقه ازدواج دارای تراش مارکیز و به ارزش در حدود 2 میلیون دلار تخمین زده شد.

5-تام کروز هنرپیشه و تهیه کننده آمریکایی در مراسم ازدواجش با کیت هلمز  دیگر بازیگر امریکایی تمامی احساس و علاقه خود را با هدیه کردن حلقه الماس بی نظیری، دارای تراش بیضی سبک ادواردین به او نشان داد. این حلقه به ارزش 5/1 میلیون دلار تخمین زده شده است.

6-وقتی بحث پیشنهاد ازدواج به جنیفر لوپز یکی از ثروتمندترین بازیگران جهان مطرح می شود، چطور بن افلک هنرپیشه،فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی می تواند خسیس باشد. هنگامی که افلک با صرف 2/1 میلیون دلار برای خرید حلقه نامزدی به جنیفر لوپز به تیتری خبر ساز تبدیل شد رتبه 6 این لیست را از آن خود کرد. این انگشتر بی نظیر مزین به الماس صورتی 1/6 قیراطی هری وینستن بود.این دو از هم جدا شدند.

7-پرنس چارلز پسر ارشد ملکه الیزابت در برابر کامیلا پارکر زانو زد و از او تقاضای ازدواج کرد، انگشتری الماس با تراش مربع شکل در مقابل او نگه داشت که ارزش آن 1 میلیون دلار تخمین زده شد.

8-چارلی شین بازیگر آمریکایی پیش از مراسم ازدواج، حلقه ای مزین به الماس با تراش ردیان به ارزش 550 هزار دلار را به انگشت بروک مولر کرد.

9-هنگامی که تونی پارکر از معروفترین بازیکنان ان بی ای و تیم ملی بسکتبال فرانسه تتصمیم گرفت از اوا لونگوریا یکی از بازیگران هالیوودی تقاضای ازدواج کند از ژان دوست، جواهر ساز معروف درخواست کرد انگشتری با تراش زمرد به ارزش 500 هزار دلار را برای او بسازد تا او نیز اینگونه عشق و علاقه خود را به همسر خود ابراز کند.این دو پس از 4 سال از یکدیگر جدا شدند.

10-آخرین نفر لیست ما بن افلک است که ثابت کرد وقتی صحبت از عشق علاقه به میان می آید او آدم دست و دلبازی است و با حلقه ازدواجی به قیمت 500 هزار دلار قلب جنیفر گارنر را تسخیر کرد .

با نگاه به زندگی این افراد میتوان دریافت که میزان سنجش عشق و علاقه انسانها به هم رقم بالای حلقه ازدواج و مواردی از این دست نیست چون بیشتر همین ازدواج ها با صرف هزینه های اینچنینی پایان خوشی نداشته و به جدایی ختم شده است.

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت