جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20258
زمان انتشار: 22 اسفند 1390 16:24:00
اواخر سال آینده

وانت نیسان جدید به بازار می آید

مدیرعامل زامیاد از عرضه وانت نیسان با بدنه و شكل ظاهری جدید از اواخر سال آینده خبر داد.
وانت نیسان جدید به بازار می آید
به گزارش خبرنگار بازار خبر ، رضا سرائی پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت : در پنج سال گذشته تلاش شد پلت‌فرم خودرو وانت نیسان با توجه به استانداردهای روز اصلاح شود.

وی با بیان این‌كه علیرغم مزایا و ویژگی‌های مثبت فنی، بدنه و شكل ظاهری این خودرو مقداری قدیمی شده است،‌ خاطرنشان كرد: در این خصوص نیز اقدامات لازم صورت گرفته و وانت نیسان با بدنه و شكل و شمایل جدید از اواخر سال آینده یا اوایل سال 1392 وارد بازار خواهد شد.

سرائی ادامه داد: تجاری‌ سازان داخلی در سالهای اخیر پیشرفت زیادی داشته و ظرفیت تامین بیش از نیاز داخل را دارند. البته بعضا شاهد واردات خودروهای تجاری از خارج از كشور به جای استفاده از توان داخلی هستیم.

مدیرعامل زامیاد با بیان این‌كه به عنوان مثال این شركت ظرفیت تولید 10 تا 12 هزار دستگاه خودرو تجاری سنگین در سال را دارد، تصریح كرد: اما در طول سال‌های گذشته، سالانه حداكثر دو هزار دستگاه خودرو سنگین در این شركت تولید شده كه دلیل اصلی آن نیز ارائه سفارش برخی محصولات به خارج از كشور است.

سرائی با بیان این‌كه در صورت عدم توزیع سراسری سوخت مناسب، خودروهای تجاری یورو 4 دچار مشكل شده و آلایندگی آن‌ها افزایش خواهد یافت، خاطرنشان كرد: كشنده‌های سنگین با استاندارد‌ آلایندگی یورو 4 در صورت استفاده از سوخت غیر متناسب به شدت آسیب دیده و خودرو دیگر قابلیت حركت نخواهد داشت. در خودروهای تجاری سبك نیز شاهد آسیب دیدن سیستم موتور خودرو خواهیم بود.

مدیرعامل زامیاد با اشاره به این‌كه نیروهای متخصص ایرانی در صنعت خودرو به مراتب كارآزموده‌تر از متخصصان این صنعت در كشورهایی همچون روسیه، تركیه و چین هستند، اظهار كرد: صنعت خودروی ایران در آسیای میانه و خاورمیانه دارای مزیت‌هایی به مراتب برتر نسبت به سایر خودروسازان است.
3
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت