جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 161580
زمان انتشار: 07 اسفند 1397 15:18:00

حجتی: توزیع گوشت هدفمند انجام می شود/ رحمانی: تشدید نظارت در بخش توزیع

جلسه ستاد تنظیم بازار به منظور مدیریت قیمت ها در شب عید با حضور وزرای صنعت و جهاد کشاورزی و دادستان کشور برگزار شد.
حجتی: توزیع گوشت هدفمند انجام می شود/ رحمانی: تشدید نظارت در بخش توزیع

به گزارش بازارخبر محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه ستاد تنظیم بازار در بیان تازه ترین تصمیم ها درباره مهار گرانی های کالاهای اساسی و گوشت، اظهار داشت: در این جلسه گزارش هایی درباره چگونگی تامین کالاهای اساسی مردم داشتیم البته گزارش های گمرک و وزارت جهاد کشاورزی حاکی از آن است که بیش از سال 96 واردات کالاهای اساسی داریم.

وی با ابراز امیدواری درباره عدم بروز مشکل برای تامین کالاهای اساسی درباره بازار گوشت گفت: همچنین در این جلسه درباره گوشت و چگونگی توزیع تاکید شد که به صورت هدفمند و جامعه هدف توزیع صورت گیرد تا مشکلاتی که در این حوزه داشتیم رفع شود.

به گزارش تسنیم، رضا رحمانی نیز در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار، گفت: جلسه کارگروه تنظیم بازار هر هفته و به طور مرتب با حضور وزرای مربوط و دستگاه های عضو برگزار می شود و امروز هم میزبان مسئولین قوه قضاییه از جمله دادستان کل کشور، وزیر دادگستری و دادستان تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به در پیش بودن روزهای پایانی سال، گزارشی از عملکرد تنظیم بازار به ویژه درباره کالاهای اساسی، ذخیره سازی ها و اقدامات انجام شده درباره اقلام پُر مصرف ارائه شد. جلسه امروز، جلسه ای تعاملی و برای کنترل گرانی بود.

رحمانی ادامه داد: نظارت و کنترل هایی هم از سوی سازمان حمایت و اصناف پیش بینی شده و در برخی موارد نیز دادستانی ها وارد شده اند. هرچند اتحادیه ها و اصناف نیز بر عرضه محصولات و کالاها در کف بازار نظارت خواهند داشت.

وی تصریح کرد: هدف اصلی این است که نظارت بیشتری بر توزیع کالاهای وارد شده با ارز دولتی خواهیم داشت و تلاش می کنیم تا این کالاها به دست مصرف کننده واقعی و با قیمت معقول برسد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت