جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 161551
زمان انتشار: 05 اسفند 1397 16:21:00

انجام پروازهای ایران ایر به مقاصد اروپایی با وجود تحریم ها

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از انجام پروازهای این شرکت به مقاصد اروپایی بدون بروز مشکل با وجود تحریم ها خبر داد و گفت: بدهی انباشته ایران ایر رقم بالایی است.
انجام پروازهای ایران ایر به مقاصد اروپایی با وجود تحریم ها

به گزارش بازارخبر  فرزانه شرفبافی در آیین ورود 3 فروند هواپیمای ایرباس 319 به ناوگان ایران ایر با اشاره به این که در جنگ اقتصادی و تحریم به سر می بریم، اظهار کرد: با وجود تمام سختی ها ایران ایر همچنان پروازهای خود را به مقاصد اروپایی انجام می دهد، این پروازها در حالی انجام می شود که در برخی مقاصد اروپایی سرویس های مورد نیاز را دریافت نمی کنیم.

وی با بیان این که ایران ایر با سابقه 57 ساله در دوره تحریم با شرایط بسیار پیچیده پروازهای خود را انجام می دهد به انجام چک های مختلف هواپیماهای ایرباس 330 اشاره کرده و افزود: بر اساس مجوز خزانه داری آمریکا قرار بود 200 فروند هواپیما (40 فروند ATR، 100 فروند ایرباس و 80 فروند بوئینگ) به ایران ایر تحویل شود. در این راستا تا سال گذشته 13 فروند هواپیمای ای تی آر و سه فروند ایرباس تحویل هما شد.

وی با اشاره به این که برای خرید این هواپیماها هیچ پیش پرداختی به ایرباس و ای تی آر ندادیم، تصریح کرد: در راستای بهبود وضعیت هما تلاش هایی صورت گرفته است، این در حالی است که بدهی انباشت ایران ایر رقم بزرگی است و زمان بازپرداخت اقساط هواپیماهای نو به زودی فرا می رسد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت