جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 161545
زمان انتشار: 05 اسفند 1397 10:24:00

قیمت شکلات تا پایان سال افزایشی ندارد

مغازه‌ای گفت: با وجود افزایش هزینه‌های تولید، انجمن تا پایان سال برنامه‌ای برای افزایش قیمت بیسکویت و شکلات ندارد.
قیمت شکلات تا پایان سال افزایشی ندارد

به گزارش بازارخبر  جمشید مغازه‌ای دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ، درباره نحوه توزیع شکر مورد نیاز به تولیدکنندگان صنعت اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته، شرکت بازرگانی دولتی شکر مورد نیاز صنایع شیرینی و شکلات را با قیمت مصوب ۳ هزار تومان تأمین و عرضه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه قیمت شکر طی هفته‌های اخیر در بازار آزاد با نوساناتی روبه‌رو بود، افزود: هم اکنون شکر مورد نیاز صنایع براساس درخواست کارخانه‌ها به صورت کتبی توسط انجمن دریافت و حواله مورد تقاضا با قیمت دولتی صادر می‌شود، هیچ گونه مشکلی در تأمین شکر مورد نیاز کل کشور وجود ندارد.

مغازه‌ای با اشاره به اینکه تولید شیرینی و شکلات طبق روال معمول در حال انجام است، بیان کرد: اگرچه در شرایط کنونی، مشکلاتی به واسطه تحریم دست به گریبان بخش‌های مختلف تولید است، اما در ۶ ماهه دوم سال به ویژه ماه‌های بهمن و اسفند تولید به سبب ازدیاد تقاضا همانند سال‌های گذشته انجام می‌شود.
 

دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ادامه داد: صنعت شیرینی و شکلات به عنوان بزرگ‌ترین مصرف کننده شکر به سبب حضور دلالان و واسطه گران با مشکلاتی در تأمین مواجه شده بود که با همکاری و توافقات صورت گرفته با بازرگانی دولتی امکان تأمین کل شکر مصرفی اعضای تحت پوشش وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود شرایط به زودی به روال سابق بازگردد.

این مقام مسئول در پایان درباره آخرین تحولات بازار شیرینی و شکلات در شب عید تصریح کرد: با وجود مشکلات تولید و افزایش هزینه‌ها، انجمن برنامه‌ای برای افزایش قیمت بیسکویت و شکلات تا پایان سال ندارد.

انتهای پیام/

 

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت