جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 160989
زمان انتشار: 25 دی 1397 10:22:00

هشدار وزیر راه به مدیران شهرهای جدید؛ وعده سرخرمن ندهید

وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که مدیران عامل شهرهای جدید نباید در اجرای برنامه‌ها از چیزی بترسند، گفت: مدیران نباید وعده و عیدی بدهند که نتوانند در موقع مقرر به آن عمل کنند.
 هشدار وزیر راه به مدیران شهرهای جدید؛ وعده سرخرمن ندهید

محمد اسلامی در جلسه بررسی عملکرد شرکت عمران شهرهای جدید، اظهار کرد: اخبار می‌رسد که در شهرهای جدید برخی نگرانند تصمیم‌ گیری کنند و توسط دستگاه‌های نظارتی زیر سئوال بروند، نباید از چیزی واهمه داشته باشید و 100 درصد مورد حمایت برای اجرای برنامه‌ها قرار دارید.

وی با بیان این‌که این حمایت‌ها در جهت تحقق برنامه‌ها انجام می‌شود، تصریح کرد: وعده وعیدی که به مردم می‌دهید سر تاریخ به آن عمل کنید. آفت بزرگی است که به مردم و قول داده شده به آنها عمل نکنیم. 

به گزارش بازارخبر وی با تاکید بر این‌که باید وعده‌ها سنجیده باشد و بحث ما سیاسی نیست، تصریح کرد: ساخت 200 هزار واحد در شهرهای جدید در روزهای سال 97 و سال‌های 98 و 99 باید محقق شود. 60 هزار واحد شروع شده در سال جاری باید برای مردم در این شرایط که مسکن برای اقشار متوسط و ضعیف عرضه نشده، نوید بخش باشد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: شهرهای جدید باید با هویت بخشی برنامه‌ریزی شود تا جای مطلوبی برای زندگی کردن باشد. معماری، دید و منظر، روابط، دسترسی‌ها و... در شهرهای جدید بسیار مهم است تا سکونت مردم را سهل کند.

اسلامی با بیان این‌که نه فروشنده ایم نه واگذر کننده ملک،‌گفت: مسکن را سازنده را می‌ساز و ما بر این فرآیند نظارت می‌کنیم تا واحد مسکونی با کیفیت به مردم تحویل شود.

وی با تاکید بر هویت ایرانی-اسلامی در شهرهای جدید، افزود: هر چه قدر این نوع اقدامات انجام شود برای مردم جاذبه ایجاد می‌کنند، مانند آنچه در شهر جدیداندیشه انجام شده است.

 

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که هیچ دستگاه خدمات رسانی نیست که تعهد خود را انجام ندهد، اظهار کرد: وطیفه دستگاه‌ خدمات رسان این است که خدمات را ارائه دهند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت