جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159689
زمان انتشار: 17 مهر 1397 09:42:00
رئیس اتاق مشترک ایران و قطر اعلام کرد:

تلاش ایران برای افزایش سهم از بازار قطر

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر از تلاش شرکت‌های ایرانی برای افزایش سهم از بازار قطر خبر داد و گفت: قطر امکان بهره‌بردای از ظرفیت شرکت‌های ایرانی را دارد.
تلاش ایران برای افزایش سهم از بازار قطر

به گزارش بازارخبر به نقل از اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر، عدنان موسی‌پور گفت: شرکت‌های ایرانی در تلاش هستند تا سهم خود از بازار قطر را افزایش دهند که به همین منظور، حضور پررنگی در نمایشگاه صنعت و تولیدات قطر یافته‌اند؛ این در حالی است که با اجماع نظرات کارشناسی هیات مدیره و رایزنی با مقامات قطری، اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر به عنوان نماینده تمامی اعضای خود، در نمایشگاه مذکور که از 16 مهرماه به مدت سه روز در دوحه برگزار می‌شود، حضور یافته است.

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر افزود: نمایشگاه در سه بخش تولیدات، سرمایه گذاری و خدمات و به منظور نمایش کالاها و تولیدات در همه بخش های مورد اشاره برگزار شده و در کنار آن پاویون ملی دولتها نیز برپا است.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت این نمایشگاه برای دولت قطر و امکان بهره برداری شرکتهای ایرانی که متعاقبا به افزیاش سهم ایران از بازار این کشور منجر خواهد شد، حضور در این نمایشگاه فرصتی ارزشمند برای ورود به بازار قطر است.

موسی‌پور با اشاره به زمان اندک در اختیار اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر جهت برپایی غرفه مناسب برای معرفی کلیه کالاها و خدماتی که از سوی جمع اعضای اتاق و همچنین لزوم برنامه ریزی به موقع جهت برپایی شایسته پاویون جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: معرفی پتانسیل‌های تجمیع شده در اتاق مشترک به تجار و بازرگانان  قطری و جذب اعضای جدید و بازاریابی مناسب از مهمترین اهداف تیم اتاق مشترک در این رویداد مهم از دید دولتمردات قطر است.

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت