جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159641
زمان انتشار: 12 مهر 1397 15:01:00

یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در جنگ اقتصادی خواهیم شکست/ریال قوی‌ترین پول منطقه خواهد شد/باید به قدرت اول منطقه تبدیل شویم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بوشهر گفت: با تکیه بر توان داخلی و ظرفیت‌های عظیم درون کشور ما یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در اقتصاد شکست خواهیم داد.
یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در جنگ اقتصادی خواهیم شکست/ریال قوی‌ترین پول منطقه خواهد شد/باید به قدرت اول منطقه تبدیل شویم

به گزارش بازارخبر  محسن رضایی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاه محمد رسول الله افزود: باید با تلاش فعالیت‌های مردمی در حوزه صنعت، دانش و فناوری و اقتصاد را افزایش دهیم تا به قدرت اول منطقه تبدیل شویم زمانی ما از فرماندهان جوان قهرمانانی بزرگ ساختیم و اکنون نیز باید در همین مسیر حرکت کنیم.

وی بیان کرد:با تکیه بر توان داخلی و ظرفیت‌های عظیم درون کشور ما یک بار دیگر هیمنه آمریکا را در اقتصاد شکست خواهیم داد و به پشتوانه توان داخلی به بلندترین قله اقتصادی منطقه خواهیم رسید و ریال ما قویترین پول منطقه خواهد شد.

محسن رضایی تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ائتلافی به محوریت آمریکا در سطح جهان و عربستان در منطقه علیه ایران شکل گرفته است.

وی خاطرنشان کرد:بعضی وقت ها اروپایی ها هم به اسرائیلی ها می پیوستند و گاهی فاصله می گرفتند اما  اسرائیل همیشه ضلع سوم مثلث بود.این مثلث  نتوانست از اقتدار ایران جلوگیری کند, ایران با گذر از همه ناملایمات قدرت منطقه شد و از جنگ ,ترور و انفجار عبور کرد مثل یک قله بلند اقتدار در داخل و خارج از منطقه.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ائتلاف ضد ایرانی از ۱۵ سال پیش تاکنون در زمینه اقتصادی در محور مبارزه اقتصادی با ملت و دولت ایران قرار شکل گرفته است و رمز موفقیت ایران در مبارزه، ایستادگی، صبر، زنده کردن توانایی‌ها و شایسته‌سالاری است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت