جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158342
زمان انتشار: 30 فروردین 1397 12:28:00

اثرگذاری نوسانات ارز بر بازار مسکن/ افزایش قیمت مسکن از سال گذشته

معاون دفتر اقتصاد و مسکن وزارت راه وشهرسازی، گفت: افزایش قیمت و رشد معاملاتی مسکن از سال گذشته ادامه داشته و این روند مثبت بوده است.
 اثرگذاری نوسانات ارز بر بازار مسکن/ افزایش قیمت مسکن از سال گذشته

به گزارش بازارخبرپروانه اصلانی معاون دفتر اقتصاد و مسکن وزارت راه‌وشهرسازی‌ در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه زمانی که اقتصاد کشور از لحاظ ارزی دچار نوسان می‌شود، بازار مسکن نیز تحت تأثیر آن قرار می‌گیرد، اظهار کرد: تمام برنامه‌ریزی و سیاستگذاری دولت خارج کردن رکود از‌ بازار مسکن است که خوشبختانه تا حدی موفق بوده است.

وی در ادامه افزود: رشد معاملات مسکن از سال گذشته تا به امروز قابل ملاحظه بوده و در قیاس با سایر بازار‌ها روند مثبت و رو به رشدی داشته است.

اصلانی، اظهار کرد: در صورتی که شرایط سایر بازار‌ها متلاطم شود، بازار مسکن نیز تحت تأثیر این بازار قرار می‌گیرد و دچار افزایش قیمت می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون مسکن یک روند مثبتی را طی می‌کند، گفت: سرمایه‌گذاری در بخش مسکن و نیز میزان معاملات افزایش یافته و این روند در واحد‌های کوچک متراژ بیشتر شده است.

 معاون دفتر اقتصاد و مسکن وزارت راه‌وشهرسازی‌، در پایان تأکید کرد: افزایش قیمت مسکن خارج از پیش‌بینی‌ها نبود و در مقایسه با سایر بازار‌ها این رشد قیمتی پایین‌تر بوده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت