جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158082
زمان انتشار: 20 اسفند 1396 12:58:00

ارزش سهام عدالت در بازار آزاد ۲.۵ میلیون تومان است

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش سهام عدالت در بازار حدود ۲.۵ میلیون تومان است.
 ارزش سهام عدالت در بازار آزاد ۲.۵ میلیون تومان است

به گزارش بازارخبرمیرعلی اشرف عبداله پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی در آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت اظهار کرد: در طول یازده سالی که از آغاز طرح سهام عدالت می گذرد چالش های بسیاری را پشت سر گذاشتیم. سامانه سهام عدالت در طول یکسال ۱۴۰ میلیون خدمت به مشمولان سهام عدالت ارایه کرده است؛ ضمن اینکه این سامانه در سازمان خصوصی‌سازی طراحی شده و برای ۴۹ میلیون نفر مشمول سهام عدالت، صورتحساب الکترونیکی و فیش بانکی طراحی شده است.

وی افزود: سازمان خصوصی توانست با خریداری سخت افزار لازمه و طراحی نرم افزارهای پیشرفته از حساب مشمولان سهام عدالت صیانت کند. نرم افزار سهام عدالت توانست 320 هزار رکورد را در یک لحظه توانسته پاسخ بدهد.

پوری حسینی تصریح کرد: مشمولان سهام عدالت از دی ماه امسال بدون اینکه به باجه ای مراجعه کنند، به طور الکترونیکی خدماتی دریافت کرده اند و به ازای این خدمات، سازمان خصوصی سازی هیچ وجهی از سهامداران نگرفته است.

به گفته وی؛ ارزش این سهام در بازار حدود 2.5 میلیون تومان است و برای نخستین بار به اقشار ضعیف جامعه سود به صورت قانونی توزیع شده است.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه ارزش سهام عدالت یک خانوار ۵ نفره اکنون ۱۲.۵ میلیون تومان است، گفت: به خانوارهایی که مشمول تخفیف در دریافت سهام بودند، نفری ۱۵۰ هزار تومان سود دادیم.

در حال تکمیل...

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت