جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158065
زمان انتشار: 17 اسفند 1396 11:42:00

امتناع آخوندی از اظهارنظر درباره طرح اعاده اموال نامشروع

در حالی طی هفته‌های اخیر بسیاری از دولتمردان و نمایندگان مجلس طرح "اعاده اموال نامشروع" را مثبت ارزیابی کرده و نسبت به نتیجه‌بخش بودن آن به‌سود فقرا و اشتغال نظر مثبتی داشته‌اند که وزیر راه و شهرسازی از اظهارنظر درباره این طرح انقلابی خودداری کرد.
 امتناع آخوندی از اظهارنظر درباره طرح اعاده اموال نامشروع

به گزارش بازارخبرچند هفته‌ای است طرح "اعاده اموال نامشروع" از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح و امضا شده است. بر اساس این طرح که قرار است در آینده‌ای نزدیک به قانون تبدیل شود، کمیته‌ای متشکل از 7 نفر اموال و دارایی‌های تمام مسئولان دولتی و حکومتی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی را بررسی می‌کنند. پس از این بررسی‌ها اموال نامشروع به‌نفع بیت المال مصادره و به خزانه واریز می‌شود. قرار بر این است این اموال صرف رفع فقر و محرومیت‌زدایی و بسترسازی برای ایجاد اشتغال شود.

تاکنون بیش از 160 نفر از بهارستانی‌ها طرح مذکور را امضا کرده و آن را در راستای تحقق عدالت مدنظر انقلاب و رهبری ارزیابی کرده‌اند.

طرح «اعاده اموال نامشروع» | خسروی: مقابله با فساد اراده اجرا می‎خواهد

«اعاده اموال نامشروع» فاصله طبقاتی را کاهش می‎دهد؛ مجلس مصمم به تصویب طرح است

چرا رفاه مسئول جمهوری اسلامی باید از متوسط کشور بالاتر باشد؟
کنار نمایندگان مجلس، برخی مسئولان دولتی نیز از طرح اعاده اموال نامشروع حمایت کرده‌اند، در این بین اما وزیر راه و شهرسازی به‌عنوان یکی از دولتمردان باسابقه کشور از اظهارنظر درباره طرح مذکور خودداری کرد. آخوندی دیروز در حاشیه امضای قرارداد 700 میلیون دلاری ساخت خط آهن شیراز ــ بوشهر با طرف چینی در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این‌که "نظر شما درباره طرح اعاده اموال نامشروع چیست؟"، سری تکان داد و از پاسخ دادن به سؤال خودداری کرد.

«اعاده اموال نامشروع» مسئولان یک طرح زمین‌مانده است/محاکمه برخی 1000میلیارد تومانی‌ها

انتهای پیام/*

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت