جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158038
زمان انتشار: 14 اسفند 1396 11:55:00

تعیین تکلیف سپرده‌های تا یک میلیارد ریال تعاونی منحله بدرتوس

موسسه اعتباری کاسپین تعیین تکلیف سپرده های سپرده گذاران تعاونی منحله بدر توس را از امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۹۶ آغاز می کند.
 تعیین تکلیف سپرده‌های تا یک میلیارد ریال تعاونی منحله بدرتوس

به گزارش بازارخبربه نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین، در راستای انجام مأموریت محوله از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت ساماندهی تعاونی های منحله هشتگانه، با استناد به مصوبه کمیته منتخب سران محترم سه قوه و با اتکا به دارایی های شناسایی شده از امروز (دوشنبه 14 اسفند) با عاملیت موسسه اعتباری کاسپین، وجوه سپرده‌گذاران تعاونی منحله بدر توس تعیین تکلیف می‌شود.

بر این اساس، سپرده گذاران تعاونی یاد شده می‌توانند با در دست داشتن دفترچه و یا برگ سپرده به همراه مدارک شناسایی مثبته به شعب منتخب مراجعه کرده و سپرده خود را دریافت و یا نزد موسسه اعتباری کاسپین سپرده‌گذاری کنند.

خاطر نشان می‌شود که در این مرحله از تعیین تکلیف، وجوه سپرده‌گذاران تا یک میلیارد ریال پرداخت خواهد شد و به سپرده‌گذاران دارای سپرده‌های بالاتر از یک میلیارد ریال نیز تا یک میلیارد ریال پرداخت می‌شود.

موسسه اعتباری کاسپین پیش از این در اطلاعیه مورخ ۹۶/۱۱/۱۷ سپرده های مشتریان تعاونی منحله بدرتوس را تا ۲۰۰ میلیون ریال تعیین تکلیف کرده بود، ولی در این مرحله، پرداخت‌ها را تا سقف یک میلیارد ریال افزایش داده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت