جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158026
زمان انتشار: 13 اسفند 1396 12:36:00

پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ATR تأیید شد

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ATR خبر داد.
 پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ATR تأیید شد

به گزارش بازارخبر

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی،  اعلام کرد: از روز گذشته و به دنبال پیدا شدن قطعاتی از هواپیمای سقوط کرده از سوی گروه‌های کوهنورد اعزام شده به منطقه حدس‌هایی درباره پیدا شدن جعبه سیاه زده شد اما تا زمان تأیید نشدن آن به طور رسمی از سوی کارشناسان، سازمان هواپیمایی کشوری این موضوع را تایید نکرد.

به گفته وی، در حال حاضر صحبت‌های مطرح شده درباره پیدا شدن جعبه سیاه به طور رسمی تأیید می‌شود و اطلاعات مربوط به این جعبه در اختیار مقام‌های قضایی قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی اضافه کرد: پس از طی شدن مراحل قانونی تایید جعبه سیاه برای بررسی اطلاعات نهایی این جعبه در اختیار سازمان هواپیمایی کشوری قرار خواهد گرفت تا اطلاعات موجود در آن به طور دقیق بررسی شده و علت حادثه سقوط مشخص شود.

روز گذشته گروهی از کوهنوردان عازم شده به محل سقوط هواپیمای ATR شرکت آسمان قطعاتی از این هواپیما را به پایین کوه انتقال دادند. کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری از شب گذشته بررسی‌ها درباره اطلاعات ارائه شده که به پیدا شدن جعبه سیاه اشاره داشت را آغاز کردند.

گفتنی است، هواپیمای ATR شرکت آسمان صبح روز ۲۹ بهمن امسال در ارتفاعات دنا سقوط کرد و ۶۶ مسافر این پرواز جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت