جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 157995
زمان انتشار: 09 اسفند 1396 11:15:00

تخفیف ۴۰ درصدی هتل های تهران به گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز

رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان از تخفیف ۴۰ درصدی برای گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز خبر داد.
 تخفیف ۴۰ درصدی هتل های تهران به گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز

به گزارش بازارخبرمحمد علی فرخ مهر رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز اظهار کرد: براساس برنامه ریزی‌ها، هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های شهر تهران از 29 اسفند 96 تا 13 فروردین 97، برای گردشگران داخلی و خارجی، تخفیف ۴۰ درصدی در نظر گرفته اند.

وی افزود: همچنین با توجه به شرایط نامناسب مالی مهمانپذیرها و هتل آپارتمان‌ها، جلساتی با دستگاه ذی‌ربط برگزار شده است تا مدارس پذیرش مسافر نداشته باشند و به دنبال آن  سوئیت با تخفیف 50 درصدی در اختیار فرهنگیان قرار بگیرد.

فرخ مهر ادامه داد: با توجه به اینکه تهران  دارای مکان‌های تفریحی و گردشگری بسیاری زیادی است، سازمان میراث فرهنگی، شهرداری و اتحادیه هتل و هتل آپارتمان برنامه های گردشگری زیادی برای این ایام در نظر گرفته اند.

این رئیس اتحادیه در این راستا بیان کرد: کیوسک‌های اطلاع رسانی گردشگری در تهران از طرف اتحادیه هتلداران و شهرداری نصب خواهد شد تا خدمات لازم را به گردشگران  ارئه دهند.

فرخ مهر با اشاره به اینکه 90 درصد هتل های موجود در تهران به استاندارد سازی شده اند و آماده پذیرش گردشگر و خدمات دهی خواهند بود، یادآور شد:هم اکنون 135 هتل و هتل آپارتمان و حدود 130 مهمانپذیر در تهران وجود دارد که برای ایام نوروز آماده شده اند.

انتهای پیام/

نصب کیوسک‌های اطلاع رسانی در تهران

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت