جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 157144
زمان انتشار: 30 آبان 1396 14:37:00

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت 3 روز تمدید شد/ ثبت‌نام تا چهار آذر ادامه دارد

کامران دهقانی از تصویب تمدید سه روزه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت خبر داد و گفت: بر این اساس ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تا چهارم آذر ماه ادامه دارد.
مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت 3 روز تمدید شد/ ثبت‌نام تا چهار آذر ادامه دارد

به گزارش بازار خبر مدیر کل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت دلیلتمدید سه روزه زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت را زلزله اخیر در استان کرمانشاه و برخی از شهرهای غرب کشور عنوان کرد و افزود: از زمان آغاز ثبت نام تاکنون سعی شده تا امکان ارائه خدمات شبانه‌روزی به داوطلبان از طریق سایت آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران فراهم شود.

 این مقام مسؤول همچنین در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا داوطلبان دارای کارشناسی ناپیوسته می‌توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت شرکت کنند، تصریح کرد: در گروه داوطلبان شاغل در صنعت نفت محدودیتی وجود ندارد اما در گروه ممتازان ثبت نام رشته کارشناسی نا پیوسته ممنوع است.

 وی همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر اعمال محدودیت در انجام ویرایش اطلاعات داوطلبان در یک نوبت، اظهار کرد: اعمال چنین محدودیتی صحت ندارد و برای ویرایش اطلاعات هیچ گونه محدودیتی تعیین نشده است.

 دهقانی در خصوص تعداد ثبت نام کنندگان قطعی و مجاز در سایت آزمون استخدامی وزارت نفت هم توضیح داد: تا ساعت 20 دیشب تعداد داوطلبان واجد شرایطی که در سایت آزمون ثبت نام کردند به بیش از 19 هزار نفر رسیده است.

 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گزینه ای را تحت عنوان «پاسخگویی به سوالات» را در سایت آزمون استخدامی وزارت نفت به نشانی http://azmoon.nioc.ir/ راه‌اندازی کرده که داوطلبان برای طرح سوال و دریافت پاسخ می توانند بر روی لینک ذیل کلیک کنند.
http://azmoon.nioc.ir/QuestionsForm.aspx

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت