جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156894
زمان انتشار: 19 آبان 1396 18:05:00

اشتیاق اروپایی‌ها برای سرمایه گذاری در ایران

رایزن بازرگانی ایران در ایتالیا گفت:سرمایه گذاران خارجی تمایل زیادی به فعالیت اقتصادی درایران دارند، اما قوانین سخت گیرانه واداری آنها را از این امر پشیمان می کند.

 به گزارش بازار خبر محمد راضی رایزن بازرگانی ایران در کشور ایتالیا ،اظهار کرد: نگاه به اروپا باید متفاوت از کشورهای دیگر دنیا باشد و باید از تجربه های موفق آنها در بهره گیری از فناوری و تکنولوژی های برتر در جهت ارتقا کیفیت تولیدات بهره برد.

 
 راضی تاکید کرد:ایتالیا یکی از کشورهای موفق در صنعت است و می توانیم با واردات ماشین آلات صنعتی از این کشور و سرمایه گذاری مشترک،توانایی تولید کالاهای ایرانی را بالا برده و در نتیجه نرخ صادرات را افزایش دهیم.
 
این رایزن بازرگانی ایران تصریح کرد: آژانس توسعه صادرات ایتالیا با 80 دفتر بازرگانی وفعالیت میانگین 10 تا 12 نفر در هر شعبه در دنیا می تواند الگوی خوبی برای سازمان توسعه صادرات ایران باشد.
 
راضی با اشاره به مشارکت فولاد مبارکه با یک شرکت ایتالیایی گفت:یکی از زمینه های مهم همکاری با ایتالیایی ها حوزه معدن است که می توان با مشارکت و سرمایه گذاری موثر به این امر مهم دست یافت.
 
وی در پایان یادآورشد:تمامی مراحل اداری جذب سرمایه های خارجی در  سازمان توسعه تجارت انجام شده و امیدواریم زمینه ورود منابع خارجی به کشور تسهیل شود.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت