جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156616
زمان انتشار: 06 آبان 1396 14:35:00

روسیه واردات گوجه فرنگی ترکیه را از سر می گیرد

برمبنای الحاقیه جدید دولت روسیه، واردات گوجه فرنگی ترکیه ای بر اساس سهمیه بندی وزارت کشاورزی روسیه به خاک این کشور از سر گرفته می شود.
روسیه واردات گوجه فرنگی ترکیه را از سر می گیرد

به گزارش بازار خبر  به نقل از اسپوتنیک، روسیه ممنوعیت واردات گوجه فرنگی ترکیه ای را به داخل خاک خود لغو کرد؛ این در حالی است که تحریم کالاهای ترکیه ای به روسیه از سال ۲۰۱۶ میلادی با هدف قرار گرفتن جنگنده روسی توسط ترکیه کلید خورده بود.  

بر همین اساس، روسیه واردات گوجه فرنگی ترکیه را از اول نوامبر سال جاری میلادی یعنی ماه آینده از سر می گیرد؛ اما طبق یک جدول سهمیه بندی شده که توسط وزارت کشاورزی روسیه تدوین شده است.

با توجه به بیانیه منتشر شده از سوی کرملین، الحاقیه جدید شامل رفع ممنوعیت واردات گوجه فرنگی، مواد اولیه و موادغذایی از ترکیه به روسیه می شود که از ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی تحریم شده بودند.

 نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی دولت روسیه ممنوعیت واردات یکسری محصولات کشاورزی، مواد اولیه و مواد غذایی از ترکیه را تصویب کرد و از اول ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی آنها را لازم الاجرا کرد.  

 طبق این الحاقیه، عرضه گوجه فرنگی ترکیه ای به بازار روسیه به اندازه تعیین شده از سوی وزارت کشاورزی روسیه خواهد بود؛ ضمن اینکه عرضه آن باید تحت ضمانت مرجع ذی صلاح ترکیه و نظارات وزارت کشاورزی روسیه باشد.

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت