جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156506
زمان انتشار: 30 مهر 1396 16:09:00

اتاق بازرگانی سومین خودروسازی کشور شود/فقط ایران‌خودرو و سایپا در عالم خلق نشده اند

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در بخش خودروسازی تنها ایران‌خودرو و سایپا خلق نشده‌اند،گفت: اتاق می‌تواند با تجمیع سرمایه های خود سومین خودروسازی کشور باشد که بنده از آن حمایت می‌کنم.
 اتاق بازرگانی سومین خودروسازی کشور شود/فقط ایران‌خودرو و سایپا در عالم خلق نشده اند

به گزارش بازار خبر، محمد شریعتمداری امروز در نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از روند خصوصی‌سازی در کشورمان اظهار کرد: دولت باید به سمت انعقادتفاهم نامه با سایر کشورها برود،اما در این بین کسی که باید بانی ورود سرمایه‌گذار به کشور شود،بخش خصوصی است.اتاق بازرگانی هم باید وارد عمل شده و ارتباط خود را با سایر اتاق‌های دیگر کشورها برقرار کند.

وی افزود: در حالی اتاق بازرگانی درگذشته  ازنبود منابع گله مند بوده  اما اکنون وضع منابعش مناسب است،بنابراین  باید از این ظرفیت  استفاده و بر توسعه فعالیت ها بیافزاید.همچنین حضور در بازارهای منطقه و دیگر بازارها در دستور کار قرار گیرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: فقط ایران‌خودرو و سایپا در عالم خلق نشده‌اند بلکه خود بخش خصوصی اتاق بازرگانی با تجمیع سرمایه‌های خود می‌تواند یک شرکت خودروسازی جدید ایجاد کند و سومین آن باشد که بنده نیز از آن حمایت می‌کنم.

شریعتمداری تصریح کرد: من اجازه نمی‌دهم که فردی با سوء استفاده از اسم تعاونی و اسم بخش خصوصی پیش قدم شده و  همیشه رییس باشد .من آن را به هم زده و اجازه نمی‌دهم که بخش خصوصی غیر واقعی به این شکل وارد عمل شود.

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت