جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 155988
زمان انتشار: 05 مهر 1396 11:37:00

تقاضای وام مسکن در بریتانیا افزایش یافت/بازار مسکن داغ شد

تقاضای بریتانیایی ها برای وام مسکن در ماه گذشته میلادی به بیشترین سطح خود از سال ۲۰۰۸ میلادی به بعد رسید.
تقاضای وام مسکن در بریتانیا افزایش یافت/بازار مسکن داغ شد

به گزارش بازار خبر، به نقل از تلگراف، «یو کی فاینانس» که یک انجمن تجاری در بریتانیا و اعضای آن شامل انجمن بانکداران و شورای بانک های اعطاء کننده وام مسکن در بریتانیا هستند، اعلام کرد میزان درخواست وام مسکن در بریتانیا در ماه گذشته میلادی یعنی اوت به بیشترین سطح خود از سال ۲۰۰۸ میلادی به بعد رسیده است.

همچنین یکی از دلایل افزایش تقاضا برای وام مسکن در بریتانیا به نرخ فعلی پایین بهره و گمانه زنی برای افزایش آن در پاییز بر می گردد.

در همین حال این «یو کی فاینانس» در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد میزان تقاضای وام مسکن در ماه اوت به ۲۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون پوند افزایش پیدا کرد که در مقایسه با ماه قبل از آن یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون پوند سیر صعودی به خود گرفته و بیشترین رقم در ۹ سال اخیر محسوب می شود.

همچنین در ماه گذشته میلادی، تعداد ۴۱ هزار و ۸۰۷ فقره خرید مسکن در بریتانیا ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن ۱۱ درصد افزایش نشان می دهد.

بر پایه این گزارش، پیش از این در آوریل سال ۲۰۰۸ میلادی یعنی زمان شروع بحران مالی در جهان، رقم ۲۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون پوند بعنوان بیشترین تقاضای بریتانیایی ها برای وام مسکن اعلام شده است.

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت