جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 155552
زمان انتشار: 17 شهریور 1396 12:29:00

بازار سرمایه به معامله گران روی خوش نشان داد

طی هفته گذشته روند معاملات در بازار سرمایه مثبت بود، اما همچنان فراز و نشیب ها ادامه دارد.
بازار سرمایه به معامله گران روی خوش نشان داد
به گزارش بازار خبر ، شاخص بورس و اوراق بهادار در اولین روز معاملات بازار با رشد ۱۵۵.۳۰ واحدی به پله ۸۳ هزار و ۴۲۸ واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۴۳۳ میلیون ریال سهم طی ۴۱ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
نماد‌های پر بیننده معاملات فارس، شپنا، فخوز، وخارزم، وصندوق با روند صعودی و نماد فولاد، کگل با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.
 
شاخص کل فرابورس با ۶۰ واحد رشد به پله ۹۵۴ هزار و ۱۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۸۹۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۲۱ میلیون سهم طی ۳۵ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
** در دومین روز از بازار سرمایه، شاخص بورس و اوراق بهادار با کاهش ۸۳.۱ واحدی به پله ۸۳ هزار و ۳۴۵ واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از ۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۷۹۰ میلیون ریال سهم طی ۵۹ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
نماد‌های پر بیننده معاملات فارس، شپنا، همراه با روند صعودی و نماد خساپا، فولاد، کگل، پارسان با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.
 
شاخص کل فرابورس با ۸۰ واحد کاهش به پله ۹۵۲ هزار و ۵۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۳۷۵ میلیون سهم طی ۳۷ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
** در سومین روز از بازار سرمایه، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد ۱۰۵.۹۳ واحدی به پله ۸۳ هزار و ۴۵۱ واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۷۱۰ میلیون ریال سهم طی ۴۷ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
نماد‌های پر بیننده معاملات شپنا، شتران، شبندر، فولاد، شبریز با روند صعودی و نماد خساپا، حکشتی با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.
 
شاخص کل فرابورس با ۲۰ واحد رشد به پله ۹۵۳ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۶۴ میلیون سهم طی ۷۰ هزار نوبت معاملاتی است.
 
** درچهارمین روز از بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد ۲۸۱.۳۲ واحدی به پله ۸۳ هزار و ۷۳۳ واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۶۱۰ میلیون ریال سهم طی ۴۴ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
نماد‌های پر بیننده معاملات فملی، فولاد، کگل، مبین، وبانک، شپنا، وبملت با روند صعودی کار خود را به پایان رساند.
 
شاخص کل فرابورس با ۱.۶۰ واحد کاهش به پله ۹۵۱ هزار و ۴۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۸۸۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۳۳ میلیون سهم طی ۴۵ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
** در آخرین روز از بازار سرمایه، شاخص بورس و اوراق بهادار با کاهش ۵۸.۱۹ واحدی به پله ۸۳ هزار و ۶۷۵ واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از ۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۴۱۸ میلیون ریال سهم طی ۳۵ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
نماد‌های پر بیننده معاملات وبملت، جم، همراه با روند صعودی و نماد فولاد، فملی، شپنا، خساپا با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.
 
شاخص کل فرابورس با ۲.۹۰ واحد کاهش به پله ۹۴۸ هزار و ۴۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۲۰ میلیون سهم طی ۴۳ هزار نوبت معاملاتی شده است.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت