جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 154173
زمان انتشار: 21 تیر 1396 21:26:00

روزهای مثبت بازار سرمایه/شرایط بورس برای رشد خوب مهیا شده است

یک کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه گفت: در چند روز گذشته شاخص‌ها روند مثبتی را درپیش گرفته اند و انتظار می رود که بعد از مجامع نیز این روند حفظ شود.
روزهای مثبت بازار سرمایه/شرایط بورس برای رشد خوب مهیا شده است
به گزارش بازار خبر ، همایون دارابی با اشاره به روند مثبت شاخص‌ها در چند روز گذشته اظهارداشت: خوشبختانه خبر‌های خوبی از بازار جهانی به گوش می‌رسد و توانسته امیدواری‌هایی را به ارمغان آورد.
 
وی ادامه داد: در طی چند روز گذشته، بعضی از شرکت‌ها همچون سنگ آهن، صنعت فولاد و کامپیوتری و مواد غذایی توانسته روند مثبتی را درپیش گیرد که البته این امر درخصوص گروه‌های دیگر صدق نمی‌کند.
 
دارابی با اشاره به اینکه در دوهفته آخر تیرماه، ترافیک مجامع بزرگ وجود دارد و همین امر سبب شده که در رشد شاخص‌های بورس تاثیرگذارد، عنوان کرد: بنظر می‌رسد بعد از مجامع، شاخص‌ها وضعیت بهتری داشته باشند.
 
به اعتقاد وی، شرایط بازار سرمایه برای رشد خوب مهیا شده است؛ این موضوع هم ازلحاظ اصلاح شاخص و هم با توجه به اینکه انتظار از دولت جدید این است که اقتصاد از ثبات برخوردار باشد در نتیجه امیدواریم شرایط در چهارساله دوم بهتر شود که در پی آن سرمایه گذاران نیز تمایل بیشتری برای سرمایه‌گذاری در بورس خواهند داشت.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت