جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 140912
زمان انتشار: 12 اسفند 1395 23:20:00

پیامد ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا چیست؟

عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی: برای ارائه محصولات کشاورزی دربورس کالا نیازمند ایجاد انبار سراسری هستیم.
پیامد ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا چیست؟

به گزارش بازار خبر،علی بختیاری عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه پیامد مثبت ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا ایجاد نقدینگی برای کشاورزان است،گفت: فروش محصولات کشاورزی در بورس کالا با نرخ مناسب عاملی برای حذف دلالان در صنعت کشاورزی به شمارمی آید.

 
وی درباره ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا، گفت: ایجاد ساختار فیزیکی برای ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا الزام آور است و این درحالی است که مزیت ارائه خشکبار در بورس کالا نسبت به دیگر محصولات کشاورزی بالاتر است.
 
نماینده مردم بافت، رابر و ارزویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تدوام تولید و توسعه انبار دو رکن اساسی ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا به شمارمی آیند، تصریح کرد: برای ارائه محصولات کشاورزی دربورس کالا نیازمند ایجاد انبار به طریق سراسری درکشور هستیم.
 
بختیاری افزود: نقدینگی پیامد مثبت ارائه محصولات کشاورزی در بورس کالا است؛زیرا تولیدکننده پس از ارائه محصول در بورس می تواند محصول را به طریق مستقیم به فروش برساند.
 
عضوهیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه توسعه انبارداری برای ارائه برخی محصولات کشاورزی از جمله صیفی جات در بورس کالا به جهت ماندگاری پایین الزامی است، یادآورشد: فروش محصولات کشاورزی در بورس کالا با نرخ مناسب عاملی برای حذف دلالان در صنعت کشاورزی است.

باشگاه خبرنگاران

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت