جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 126662
زمان انتشار: 29 فروردین 1395 08:54:00

طرح‌های گردشگری در اولویت دریافت تسهیلات قرض الحسنه

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اعلام حمایت از پشتیبانان مشاغل خانگی و کارگاهی گفت: کارآفرینان دارای ایده های اجرایی در حوزه گردشگری تسهیلات قرض الحسنه می گیرند.

به گزارش بازار خبر،  اصغر نوراله زاده  اظهار کرد: به منظور گسترش و تقویت مشاغل خانگی و کارگاهی، حمایت از پشتیبانان این دسته از مشاغل را برای حضور در فضای منزل و راه اندازی کسب و کارهای خانگی در دستور کار قرار داده ایم.

‎وی رویکرد حمایت صندوق از افراد نیازمند را حمایت از خیریه های اشتغالزا عنوان کرد و گفت: صندوق کارآفرینی امید دستورالعمل های لازم را تهیه و از همه خیریه ها دعوت کرده تا برای آشنایی با روش های حمایت صندوق و هماهنگی های لازم به دفاتر صندوق مراجعه و در صورت تمایل اعلام آمادگی کنند.

‎مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه به مزیتهای گردشگری اشاره کرد و افزود: حوزه گردشگری از پتانسیلها و قابلیتهای بسیاری برخوردار است و در صورت حمایت و سرمایه گذاری خصوصا در عرصه های طبیعت‌گردی، گردشگری تاریخی، توریسم درمانی و پزشکی، درآمدزایی و اشتغالزایی بسیاری به دنبال خواهد داشت.

‎وی با اشاره به رتبه پانزدهم ایران در خصوص جاذبه های گردشگری خاطرنشان کرد: با وجود جاذبه های گردشگری فراوان به لحاظ زیرساخت گردشگری جایگاه مناسبی در جهان نداریم که لازم است اقدام شایسته برای حمایت از زیر ساخت ها صورت گیرد.

‎نوراله زاده در عین حال آمادگی صندوق کارآفرینی امید را از کسب و کارهای خدماتی نظیر رستوران داری ، کافی شاپ و حمل و نقل کوچک اعلام کرد.

‎به گفته وی صندوق کارآفرینی امید از طرح هایی که مورد پذیرش بانکها نیستند حمایت می کند.

 

منبع : ایسنا

 

 

کلمات کلیدی: طرح , گردشگری ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت