جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 107693
زمان انتشار: 18 مرداد 1394 12:19:00

کلاهبرداری با نام امداد خودرو

به همه انواع کلاهبرداری‌های رایج، این روزها یک روش جدید هم اضافه شده و آن فروش «کارت امداد خودرو» برای استفاده در مواقع اضطراری است.

به گزارش بازار خبر، به تازگی کارمندان یک شرکت‌ با عنوان امداد خودرو با صاحبان خودروهای سواری تماس می‌گیرند و ادعا می‌کنند که "تا ساعاتی دیگر کارت اشتراک رایگان استفاده از خدمات امداد خودرو به‌ دست‌شان خواهد رسید".

بنا بر این ادعا، صاحبان خودرو با داشتن این کارت می‌توانند از خدمات دارای تخفیف این شرکت بهره‌ ببرند.

این شرکت‌ مدعی است که هزینه اشتراک برای استفاده از خدمات امداد خودرو به‌ صورت سالیانه بیش از 140 هزار تومان است، در حالی که دارنده این کارت می‌تواند با پرداخت 20 هزار تومان به‌ مدت یک‌سال از خدمات این شرکت استفاده کند.

همچنین گفته می‌شود مشترکان این شرکت می‌توانند بدون اینکه هزینه‌ای اضافه پرداخت کنند، از تخفیف 20 درصدی بیمه بدنه و ثالث، 3 تا 7 کیلومتر حمل رایگان خودروهای امدادی و ... استفاده کنند.

این شرکت مدعی است که زیرمجموعه "امداد خودرو ایران" است. از طرفی این شرکت‌ ازا ارائه هر گونه آدرس به مشتریان خودداری می‌کند و بر روی اینترنت نیز اثری از آن یافت نمی‌شود.

به گفته کارمند این شرکت،‌ بانک تلفنی گسترده‌ای در اختیار آنهاست که هر روز با بخشی از آن تماس حاصل می‌شود.

به دنبال پیگیری، صحت این ادعاها با مرکز امداد خودرو تماس گرفته شد. کاربر این مرکز با تاکید بر این که امداد خودرو تنها زیرمجموعه رسمی ایران خودرو است و هیچ مرکز وابسته دیگری ندارد‌، گفت: ممکن است هر روز افراد زیادی مدعی شوند که زیرمجموعه امداد خودرو هستند و بخواهند از این طریق کلاهبرداری کنند.

به گفته او جزئیات نحوه استفاده از خدمات امداد خودرو بر روی سایت این مجموعه موجود است و هر گونه تماس تلفنی با اسامی جعلی ارتباطی با این شرکت ندارد.

منبع:آنا

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت