جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 101528
زمان انتشار: 29 اردیبهشت 1394 16:09:00

پسر ۲۶ ساله با ۶۳ میلیون دلار ثروت +عکس

جَک کِیتور پسری که با قدمی ساده توانست میلیون‌ها دلار را در ۱۰ سال جمع آوری کند. داستان این پسر در نوع خود جالب و آموزنده است.

به گزارش بازارخبر ، در شرق انگلستان، جَک کیتور ۱۶ ساله در مدرسه "نورفولک" از برخورد مسئولات در جلوگیری از ورود دانش آموزان به وب سایت‌های موسیقی و بازی بسیار عصبانه شده و تصمیم به هک کردن سیستم مرکزی مدرسه می‌گیرد.

اما در نتیجه او به وسیله‌ی شبکه خصوصی مجازی از محدودیت‌های ایجاد شده عبور کرده با این‌حال از کیفیت شبکه مجازی راضی نمی‌شود. به همین دلیل "کیتور" یک روز کامل در خانه مانده و در چند ساعت، شبکه‌ی مجازی ویژه خود را تاسیس می‌کند. نتیجه‌ی یک روز تلاش وب سایت الاغ من را مخفی کن است!

کیتور سپس مشغول معرفی وب سایت مجازی خود در تالارهای گفتگوی مختلف می‌شود. با قرار دادن کمیسیون‌هایی ویژه برای افرادی که به وسیله‌ی شبکه‌ او وارد سایت‌ها دیگر می‌شوند به مرور وب‌سایت این پسر ۱۶ ساله بزرگ و بزرگتر می‌شود. این موفقیت تا جایی ادامه پیدا می‌کند که افرادی در کشور‌های اوکراین و صربستان با گرفتن کار و استخدام شدن در وب سایت الاغ من را مخفی کن، این وب سایت را به کشور‌های خود می‌برند. کیتور سپس دفتری را در شهر لندن انگلستان تاسیس می‌کند.

در همین حال کیتور مشغول تحصیل در رشته‌ی کامپیوتر در دانشگاه می‌شود، اما به دلیل مشکلات و کمبود زمان تصمیم به خروج از دانشگاه و رسیدگی بیشتر به وب سایت خود می‌گیرد.

شبکه مجازی تاسیس شده توسط کیتور در طول یک ماه به سرعت محبوب شده تا جایی که سود سالانه این وب سایت به رقم ۲۳۵۰۰ دلار می‌رسد. این اتفاق و موفقیت ناگهانی وب‌سایت باعث جلب شدن توجه شرکت‌های بزرگ می‌شود.

وب سایت الاغ من را مخفی کن اکنون با دو میلیون کاربر فعال و درآمد سالانه ۱۷ میلیون دلاری، باعث شده است تا گروه نرم‌افزاری AVG تصمیم به خرید این شرکت بگیرد.

در نهایت جک کیتور پسری که در ۱۶ سالگی تنها به دلیل عبور از محدودیت‌های شبکه اینترنت مدرسه تصمیم به تاسیس وب‌سایتی می‌گیرد. موفق به جمع‌آوری ثروتی معادل ۶۳ میلیون دلار در طول ۱۰ سال می‌شود.

هرچند اکنون AVG، این وب‌سایت را خریداری کرده است اما هنوز کیتور وظیفه‌ی مدیرعاملی وب سایت الاغ من را مخفی کن را برعهده دارد. در این وب‌سایت حدود ۱۰۰ کارمند مشغول به کار بوده و کیتور نیز به افزودن ثروت خود ادامه می‌دهد.

منبع:صبحانه

کلمات کلیدی: ,
2
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت